Wieś z lotu ptaka

Naszą działkę wraz z domem obfotografowaliśmy z każdej strony. Wchodziłem na dach, na drabinę, żeby zrobić „inne” zdjęcie na którym będziemy mogli dostrzec coś nowego w naszym domu czy działce. W maju odwiedzili nas goście prosto ze śląska i to dzięki nim do naszej kolekcji trafiły przepiękne zdjęcia, ukazujące całkiem inne spojrzenie na naszą wieś. Wojtek- operator drona, nie tylko tutaj spisał się świetnie. Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda cudownie nasza Polska z lotu ptaka, zapraszamy na instagram ra2nski.

Processed with VSCOcam with f2 preset

Processed with VSCOcam with m3 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

Processed with VSCOcam with m3 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

Processed with VSCOcam with m3 preset

Processed with VSCOcam with c1 preset

Processed with VSCOcam with m3 preset

Processed with VSCOcam with m3 preset

Processed with VSCOcam with m3 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

Processed with VSCOcam with m3 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

4 komentarze to “Wieś z lotu ptaka”

Możesz skomentować ten wpis.
    • nadrumianem says: 13 lipca 2017 at 13:23

      Uwielbiamy historie o byłych mieszkańcach i naszej wsi. Bardzo chętnie przeczytamy kim był Twój praprapradziadek. Prosimy o jakiekolwiek informacje na @. Dziękujemy za wirtualne odwiedziny i pozdrawiamy!

Skomentuj ten wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.